Survivor Ayak Tenisi

SURVIVOR 2020 OYUNU: Ayak Tenisini Kim Kazandı?

Survivor Ayak Tenisi Kim Kazandı

Acun Ilıcalı ile Sercan Yıldırım’ın yeni bir ayak tenisi oyununda büyük karşılaşma  gerçekleşmiş olup, Survivor 2020 ile Acun medya arasındaki mücadele nefesleri kesmektedir.

Survivor Ayak Tenisi Kim Kazandı

Acun Ilıcalı ile Sercan Yıldırım’ın yeni bir ayak tenisi oyununda büyük karşılaşma  gerçekleşmiş olup, Survivor 2020 ile Acun medya arasındaki mücadele nefesleri kesmektedir. Her zamanki gibi bu kez de kazanan takım değişmiştir. Survivor’da oynanan ayak tenisi maçını kazanan takım ve gecede yaşananlar her zaman merak konusu olmuştur. Acun medya ve survivor 2020 mücadelesi ile ayak tenisi mücadelesi gerçekleştirilmiştir. Sercan, Ardahan ve Yasin takımına karşı Acun, Ersin ve İrem üçlüsü ayak tenisi maçında zorlu bir şekilde mücadele etmiştir. Daha önce oynanan mücadeleleri kazanan Acun medya ile 3-2 skor yenilmiş olup, ayak tenisi maçında olan Acun medya yenilirken, kazanan takım ve iddiada Survivor 2020 takımına destek olan yarışmacılar istedikleri büyük sevince kavuşmuştur.

Surviver Ayak Tenisi Kim Kazandı
Surviver Ayak Tenisi Kim Kazandı

Acun Medya mı? Survivor 2020 mi kazandı?

İlgi odağı haline gelen ve beklenen ayak tenisi maçı oynanmıştır. Maç sonunda izleyenlerin gözü hangi takımın yendiğine çevrildi. İzleyenlerin gözü hangi takımın yendiğini çevrilirken mücadeleyi bir an olsun bırakmayan her iki takım da yenilmek istemediği için zorlu bir şekilde mücadele etmeye başladı. Acun medya ve Survivor 2020 arasında gerçekleşen maçta maçın kazananı kim olacağı çok merak ediliyordu. Nefes kesen mücadelede büyük efor sarf ederek oynayan yarışmacılar ve Acun medya ikilisinin arasında gerçekleşen ayak tenisi maçı ve ödülleri hakkında detaylar merak edilirken haftanın her günü tv8 ekranlarından izleyenlerin evlerine misafir olmaya ve reyting ilgilerini üzerine çekti.

Ayak Tenisi Maçının Ödülü?

Ayak tenisi maçı öncesinde yarışmacıların kazanacağı ödülleri açıklayan Acun Ilıcalı yarışmacıların tuttuğu takımın kazanması durumunda o takımın taraftarlarını ton balığı yiyeceğini söylemiştir. Ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra Acun medya bunun yanında Survivor 2020 arasında yaşananlar nefes kesmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı ve ekibi ile harika bir ayak tenisi maçı oynanmış olup heyecan dolu mücadeleye Survivor 2020 takımı çok hızlı başlamış Sercan Yıldırım adeta bütün ipleri eline almıştır. Müthiş mücadelenin sonucunu 3- 1 skorla kazanan takım Survivor 2020 olmuştur. Bu sayede Survivor 2020 takımı hem ödül kazanmış olup hem de onları destekleyenlere ödül kazandırmıştır.

Survivor Ayak Tenisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir